Zlecenie od redakcji

10.05.2017

Szanowni bibliotekarze! Szukamy osoby, która pomogłaby wydawcy "Biblioteki w Szkole" w telefonicznym zbieraniu zamówień na prenumeratę.

Jak pewnie wiecie, nie przedłużamy prenumeraty automatycznie, więc wiele przyzwyczajonych do tego szkół zapomina o corocznym zamówieniu, a my o tym mozolnie przypominamy. Mail i list nie zawsze docierają, więc postanowiliśmy spróbować prościej, czyli telefonicznie. Ponieważ nie chcemy brzmieć jak infolinia oferująca zaproszenia na pokazy garnków, szukamy osoby z naszego środowiska.

Kwestie finansowe są do indywidualnego ustalenia. Jeżeli masz trochę wolnego w czasie pracy szkół, lubisz rozmawiać przez telefon i dobrze porozumiewasz się z ludźmi, sprawdź szczegóły.

Bardzo prosimy zainteresowane osoby o przesłanie danych kontaktowych i krótkich odpowiedzi na zagadnienia:

• Jakie godziny w jakich dniach masz do dyspozycji?
  • Czy sprawnie korzystasz z komputera, internetu (odpowiedź "nie" nie dyskwalifikuje)?
  • Króciutko - dlaczego sprawdzisz się w tym zadaniu?
  • Króciutko - jaki proponujesz scenariusz rozmowy?

Mail: [email protected]