Wyniki ankiety

16.11.2012

Dziękujemy za udział w ankiecie, dobre oceny, miłe słowa, konstruktywne uwagi i ciekawe pomysły. W szczegółach znajdziecie pełne wyniki. Wnioski i zmiany dotyczące pisma już w grudniowym numerze "Biblioteki w Szkole".

Publikujemy wszystkie statystyki i wyniki pytań zamkniętych. Pytania opisowe oraz komentarze postanowiliśmy zachować dla redakcji, ponieważ zawierały dane personalne i osboste opinie.

Statystyki odnośnie repondentów publikujemy w formie ciekawostki i porównania swojej sytuacji z innymi nauczycielami bibliotekarzami. Analiza ocen pisma i wnioski co do jego zmian w 2013 r. pojawią się w grudniowym numerze "Biblioteki w Szkole". Już teraz możemy zdradzić, że będą one konkretne, a wysiłek Czytelników nie poszedł na marne.

Pobierz wyniki ankiety

Rozlosowaliśmy również obiecane nagrody, czyli trylogię "Millennium", 10 prenumerat "Wszystko dla Szkoły", 10 wybranych książek Agencji Sukurs, 10 książek dla dzieci i młodzieży oraz 10 wybranych plakatów Agencji Sukurs. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailem.

Dla potwierdzenia :)