Wykaz nauczycieli bibliotekarzy dyplomowanych

Back Powrót

Zapraszamy do wykazu Adres e-mail [email protected]


Marta AAB, Jarosław, woj. podkarpackie, Szkoła Podstawowa nr 9, e-mail: [email protected]

Barbara ADAMCZYK, Opole, I Liceum Ogólnokształcące, e-mail: [email protected]

Grażyna AL.-BADRI, Opole, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

Jerzy AMBICKI, Pobiedno (pow. Sanok), Zespół Szkół

Zofia ARASZCZUK, Jastrzębie Zdrój, Zespół Szkół nr 5

Elżbieta AUGUSTYNIAK, Łódź, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8

Krystyna AXENTOWICZ-KOPECKA, Opole, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

Elżbieta BABIK, Trzebinia, Zespół Szkół Gimnazjalnych Gimnazjum nr 2, e-mail: [email protected]

Irena BANASIK, Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 3

Barbara BARANOWSKA, Łomża, Szkoła Podstawowa nr 9.

Grażyna BARTCZAK, Łódź, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza, e-mail: [email protected]

Aldona BEZOWSKA, Szczawno Zdrój, Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie, e-mail: [email protected]

Wanda BIAŁKOWSKA, Nowe Miasto Lubawskie, Szkoła Podstawowa, e-mail: [email protected]

Alicja BIELA, Piła, Publiczna Biblioteka Pedagogiczna

Krystyna BIENIEK, Bydgoszcz, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, e-mail: [email protected]

Monika BIS, Stalowa Wola, Zespół Szkół nr 4 im. płk St. Dąbka, e-mail: [email protected]

Mirosława BOGACZ, Kraków, XI Liceum Ogólnokształcące

Gabriela BONK, Rybnik, Zespół Szkół Urszulańskich

Maria Małgorzata BORCZ, Toruń, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych (ekspert Ministra Edukacji Narodowej i Sportu)

Monika BORKOWSKA-KUREK, Kutno, Zespół Szkół nr 1

Alina BOROWSKA, Białystok, Szkoła Podstawowa nr 47

Irena BOROWSKA, Morąg, Zespół Szkół Licealnych, e-mail: [email protected]

Elżbieta BORYSIK, Biała Piska, Zespól Szkół nr 1

Barbara BREWKA, Lubliniec, Szkoła Podstawowa nr 1

Elżbieta BRUDŁO, Granowo, Zespół Szkolno - Przedszkolny, e-mail: [email protected]

Sylwia BRZEZIŃSKA, Baborów, Zespół Szkół - Publicze Gimnazjum im. Jana Pawła II

Zofia BRZOZOWSKA, Koszalin, I Liceum Ogólnokształcące

Jadwiga BUKOWSKA-SABAŁA, Kraków, Zespół Szkól Odzieżowych

Marzena CHADAŁA, Zielona Góra, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka

Jadwiga CHMIELEWSKA, Kielce, Gimnazjum nr 3

Magdalena CHMIELEWSKA, Zalasewo, woj. wielkopolskie, Gimnazjum im. M. Kopernika, e-mail: [email protected]

Ewa CHMIELIŃSKA, Ostróda, Zespół Szkół Zawodowych

Honorata CHOJNACKA, Skierniewice, Gimnazjum nr 3

Regina CHRAMĘGA, Nysa, Zespół Szkół Technicznych

Renata CHRZAN, Krzemienica k/Łańcuta, Szkoła Podstawowa, e-mail: [email protected]

Anna CHRZANOWSKA, Radom, Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte

Urszula CHRZANOWSKA, Ryki, woj.lubelskie, I Liceum Ogólnokształcące, e-mail: [email protected]

Wiesław CIERLICA, Szczecin, Liceum Ogólnokształcące nr 3, e-mail: [email protected]

Renata CIEŚLIK, Starachowice, Zespół Szkół Zawodowych nr 3

Anna CYNOWSKA, Radom, PSP nr 7, ekspert MENiS, e-mail: [email protected]

Barbara CZAPIEWSKA, Szczecin, Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II, e-mail: [email protected]

Ewa CZARNECKA, Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie, Szkoła Podstawowa nr 7

Anna CZEPIEC-MĄCZKA, Kraków, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 30, Gimnazjum nr 16, e-mail: [email protected]

Urszula CZERNIAK, Wieluń, I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, e-mail: [email protected]

Krystyna CZERNICKA, Pajęczno, Publiczne Gimnazjum

Iwona CZUBATA, Wrocław, Gimnazjum nr 21

Jolanta CZYŻEWSKA, Toruń, Zespół Szkół nr 1

Beata DĘBIŃSKA, Tomaszów Mazowiecki, Zespół Ponadgimnazjalnych Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, e-mail: [email protected]

Joanna DOBOSZ-SOLARCZYK, Nowy Sącz, Zespół Szkół Kolejowych

Jolanta DOBROWOLSKA, Chełm, Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im. gen Władysława Andersa

Danuta DOBRYNIEWSKA, Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 3

Maria DOLATA, Poznań, "Dąbrówka" ZSO nr 10, e-mail: [email protected]

Jolanta DOROBISZ, Sosnowiec, Szkoła Podstawowa nr 18

Krystyna DRESZER, Katowice, III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

Józefa DROZDOWSKA, Augustów, Biblioteka Pedagogiczna

Bożena DUNST, Tczew, Szkoła Podstawowa nr 10

Janina DYBIKOWSKA, Łomża, Szkoła Podstawowa nr 9

Agata DYLAWERSKA, Siercz k. Wieliczki, Szkoła Podstawowa

Mariola DYSZKANT, Gdynia, Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 17

Maria DZIAMBA, Tarnobrzeg, Biblioteka Pedagogiczna

Lidia DZIEGIEL, Chrzanów, Publiczne Gimnazjum nr 3

Kazimiera DZIURLIKOWSKA, Toruń, Biblioteka Pedagogiczna

Monika DŻUGAN, Szczecin, Szkoła Podstawowa nr 45

Stanisława FADROWSKA-ADAMCZYK, Izabelin, Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa im. płk. Stanisława Królickiego zrzeszona w Towarzystwie Szkól Twórczych

Irena FALKIEWICZ, Mazowszany (pow. Radom), Publiczna Szkoła Podstawowa

Elżbieta FALKOWSKA, Elbląg, Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna

Magdalena FELIKS, Kraków, Szkoła Podstawowa nr 123

Urszula FERDYNUS, Luboń, Szkoła Podstawowa nr 2 im. hr. A. Cieszkowskiego

Ewa FIJAŁKOWSKA-MARKIEL, Kraków, Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2

Natalia FIRKOWSKA, Myszków, Szkoła Podstawowa nr 8

Beata FURMANOWICZ, Legnica, Gimnazjum nr 4

Anna Maria GACEK, Zawiercie, Zespół Szkół Im. Hugona Kołłątaja, e-mail: [email protected]

Krystyna GAŁĘZA, Lesko, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku, e-mail: [email protected]

Eligia GĄSIOR, Chrzanów, Szkoła Podstawowa nr 10

Marta GDAŃSKA, Kraków, Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2

Aleksandra GIERASIMIUK, Elbląg, Zespół Szkół Handlowych, e-mail: [email protected]

Jadwiga GŁOWACKA, Rudniki, Gimnazjum Publiczne

Zuzanna GŁOWACZ, Tychy, I Liceum Ogólnokształcące im. L. Kruczkowskiego

Agnieszka GŁOWICKA-POLKOWSKA, Proszowice, Zespół Szkół im. B. Głowackiego, e-mail: [email protected]

Elżbieta GORZKOWSKA, Sosnowiec, Zespół Szkół Zawodowych nr 7, e-mail: [email protected]

Anna GORZKOWSKA-OWCZAREK, Wieluń, I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, e-mail: [email protected]

Halina GRACZYK, Praszka, Publiczne Gimnazjum, e-mail: [email protected]

Anna GROCHOWSKA-PIRÓG, Kraków, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10, XV Liceum Ogólnokształcące

Ewa GRUDZIEŃ, Nowy Sącz, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka

Elżbieta GUCWA, Bielsko-Biała, Szkoła Podstawowa nr 29 im. Janusza Korczaka, e-mail: [email protected]

Barbara GULIŃSKA-FURMAN, Kraków, Szkoła Podstawowa nr 5

Alicja GUNKOWSKA, Ostróda, Zespół Szkół Zawodowych

Barbara HADAS-RAŁ, Katowice, Biblioteka Pałacu Młodzieży, e-mail: [email protected]

Aleftyna HAJDUCZENIA, Białystok, Szkoła Podstawowa nr 8

Teresa HAJDUGA-KWAPISZ, Katowice, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11, e-mail: [email protected]

Kamila HAJKOWSKA, Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 45

Krystyna HAMERA, Rokiciny, woj. łódzkie, Szkoła Podstawowa, e-mail: [email protected]

Dina HAWRYLIK, Słupsk, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, Wydział Filmoteki, e-mail: [email protected]

Kinga HECHSMAN, Myślenice, Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie

Henryka HEFKO, Kraków, Technikum Łączności

Teresa HEWELT, Wejherowo, Szkoła Podstawowa nr 9

Józefa HOJWA, Kraków, Szkoła Podstawowa nr 98

Ewa HRYĆ, Szczecin, Zespół Szkół Ogrodniczych, e-mail: [email protected]

Elżbieta HYLA, Opole, Publiczne Gimnazjum nr 5

Barbara IRLA, Dąbrowa Tarnowska woj. małopolskie, LO Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 1, e-mail: [email protected]

Lucyna JACHIMOWICZ, Wąbrzeźno, Zespół Szkół Zawodowych, e-mail: [email protected]

Joanna JACKIEWICZ, Nowe Miasto Lubawskie, Zespół Szkół im. Norwida

Jolanta JANONIS, Słupsk, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Wydział Informacyjno- Bibliograficzny, e-mail: bw[email protected]

Danuta JANUS, Koszalin, Zespół Szkół Samochodowych im. Bolesława Chrobrego

Bożena JASEK, Myślenice, Szkoła Podstawowa nr 3

Elżbieta JASIAK, Inowrocław, III LO im. Królowej Jadwigi, e-mail: [email protected]

Rozalia JĘDRUSZEK, Miękinia, Zespół Szkół

Elżbieta JÓŹWIAK, Kielce, ZSO nr 14

Irena KACZMARCZYK, Kraków, XXIX Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego

Antonina KACZMAREK, Poznań, Zespół Szkół Budownictwa nr 1

Danuta KAMIŃSKA, Słupsk, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, Wydział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów, e-mail: [email protected]

Dorota KAMIŃSKA, Myślenice, Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie

Magdalena KAMION, Brzeg, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego

Hanna KANIGOWSKA, Mława, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Haliny Rudnickiej, e-mail: [email protected]

Irena KAPUSTA, Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren, e-mail: [email protected]

Maria KARAŚ, Dąbrówka Tuchowska, Szkoła Podstawowa

Emilia KAROLEWSKA, Toruń, Biblioteka Pedagogiczna

Lidia KASPERA, Andrychów, Gimnazjum nr 2

Jan Ludwik KAZNOCHA, Tczew, Zespół Szkół Ekonomicznych

Jadwiga KIEŁB, Rzeszów, Szkoła Podstawowa nr 13

Mirosława KIERZKOWSKA, Przechlewo woj. pomorskie, Zespół Szkół, e-mail: [email protected]

Ewa KISIEL, Mielec, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia", e-mail: [email protected]

Grażyna KLEMBA, Skierniewice, Gimnazjum nr 1

Maria KLIMUK, Elbląg, Zespół Szkół nr 1

Ewa KŁOPOTEK, Lublin, VI Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja

Małgorzata KŁOS, Gdańsk, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, e-mail: [email protected]

Julita KNOPIK-WENTA, Tczew, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Tczewie (okres stażu), obecnie Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych im. H. Sienkiewicza, e-mail: [email protected]

Maria KOCHANOWSKA-NOWAK, Kraków, SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących, e-mail: [email protected]

Aldona KOLEJEWSKA, Opole, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

Elżbieta KOMASSA, Toruń, Szkoła Podstawowa nr 6

Ewa KOMOROWSKA-SPISAK, Kraków, Gimnazjum nr 35

Dagmara KOPERLIEWICZ, Opole, Publiczne Gimnazjum nr 1

Grażyna KORKUS, Wrocław, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika, e-mail: [email protected]

Anna KORPANTY, Mielec, Centrum Kształcenia Ustawicznego

Małgorzata KOSMALA, Publiczne Gimnazjum nr 4 w Tarnowskich Górach

Dorota KOSTEK, Nowa Sarzyna, Szkoła Podstawowa

Jadwiga KOSZARNA, Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 191, e-mail: [email protected]

Maria KOUTNY, Czechowice-Dziedzice, Zespół Szkół nr 1, e-mail: [email protected]

Marzena KOWALCZUK, Siedlce, Biblioteka Pedagogiczna

Małgorzata KOWALSKA, Toruń, Szkoła Podstawowa nr 3

Barbara KOZIK, Nowy Sącz, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka

Halina KOZŁOWSKA, Białystok, Szkoła Podstawowa nr 47

Bożena KOZUCH, Olkusz, Zespół Szkół im. Antoniego Kocjana

Mieczysława KRAJEWSKA, Koszalin, Zespół Szkół Samochodowych im. Bolesława Chrobrego

Renata KRAMARCZYK, Zwoleń, Publiczna Szkoła Podstawowa, e-mail: [email protected]

Halina KRUKOWSKA, Tomaszowo, Publiczne Gimnazjum , e-mail: [email protected]

Barbara KRZYSZKOWSKA, Borzęcin, Szkoła Podstawowa

Alicja KUBACZKA, Gorzów Wielkopolski, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny, Biblioteka Pedagogiczna Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

Joanna KUBALKA-CHABIOR, Dobrzyń Wielki, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Irena KUBIAK, Głogów, Biblioteka Pedagogiczna w Powiatowym Ośrodku Doradztwa Metodycznego, e-mail: [email protected]

Zofia KUCHARSKA, Kluczbork, Publiczne Gimnazjum nr 3, e-mail: [email protected]

Jolanta KULAK, Raba Wyżna, woj. małopolskie, Szkoła Podstawowa, e-mail: [email protected]

Anna KULIŃSKA, Kraków, I Liceum Ogólnokształcące

Krystyna KULPA, Opole, Zespół Szkól Ekonomicznych

Krystyna KURYŁOWICZ, Białystok, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego

Aleksandra KWAŚNICKA, Toruń, Szkoła Podstawowa w Obrowie

Elżbieta KWIATKOWSKA, Mława, Zespół Szkół nr 4

Joanna LAMPKOWSKA, Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie, Zespół Szkół Budowlanych, e-mail: [email protected]

Małgorzata LENARTOWICZ, Kluczbork, Publiczne Gimnazjum nr 3, e-mail: [email protected]

Anna LESZCZYŃSKA, Suwałki, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz

Wiesława LESZKO, Piła, Publiczna Biblioteka Pedagogiczna

Małgorzata LEWANDOWSKA, Warszawa, Zespół Szkół Zawodowych nr 20, e-mail: [email protected]

Krystyna LIPIŃSKA, Łódź, Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 2

Ewa Joanna ŁAPIŃSKA, Łapy, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Papieża Jana Pawła II

Anna ŁAZOR, Brzeg, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, e-mail: [email protected]

Krystyna ŁĘTOCHA, Myślenice, Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie

Leokadia ŁUCZAK, Kraków, Zespół Szkól Budowlanych nr 2

Małgorzata ŁUGOWSKA-WOJDAT, Dęblin, Szkoła Podstawowa nr 4

Alicja MACIEJEWSKA, Poznań, Szkoła Podstawowa nr 63, e-mail: [email protected]

Agata MACKIEWICZ, Warszawa, Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

Barbara MACZKOWSKA, Warszawa, Zespół Szkół Zawodowych nr 20, e-mail: [email protected]

Ewa MADEJEK, Biłgoraj, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego, e-mail: [email protected]

Małgorzata MAJAK, Pyrzyce, Publiczne Gimnazjum

Edyta MAJER, Oława, Zespół Szkół Zawodowych im. Tadeusza Kościuszki, e-mail: [email protected]

Grażyna MAJEROWSKA, Toruń, Szkoła Podstawowa nr 2

Danuta MAJKUSIAK, Radom, PSP nr 18, e-mail:[email protected]

Małgorzata MALARCZYK, Świebodzin, Zespół Szkół Zawodowych im. Witolda Biernawskiego

Beata MARCINIAK, Łódź, Szkoła Podstawowa nr 101

Ewa MARCINIAK, Wschów, Szkoła Podstawowa nr 1, e-mail: [email protected]

Jadwiga MARSZAŁEK, Brzeg, II Liceum Ogólnokształcące

Kazimiera MARZEC, Białystok, Zespół Szkół Mechanicznych

Jadwiga MATUSIAK, Jawor, I Liceum Ogólnokształcące

Bożena MĄCZKOWSKA, Toruń, Gimnazjum nr 29

Maria Lidia MENDELA, Trzebinia, Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych

Bogusława MICHALIK-TROJAN, Dukla, Zespół Szkół im. św. Jana z Dukli

Tamara MICHOŃSKA, Kraków, Szkoła Podstawowa nr 24

Barbara MIELEWCZYK, Gdynia, Zespół Szkół nr 7, e-mail: [email protected]

Zbigniew MIERZYŃSKI, Milicz, Zespół Szkół

Anna MIGACZ, Biłgoraj, Zespół Szkół Ogólnokształcących, e-mail: [email protected]

Anna MIKULSKA, Toruń, Centrum Kształcenia Ustawicznego

Lucyna MILLER, Końskie, Szkoła Podstawowa nr 1

Maria MIŁEK, Myślenice, Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie

Teresa MŁYNIEC, Brzostek, woj. podkarpackie, Zespół Szkół im. Jana Pawła II, e-mail: [email protected]

Jolanta MROCZKOWSKA, Gdańsk, VI Liceum Ogólnokształcące, e-mail: Jola.mroczkowska @wp.pl

Zenona MROŻEK, Sędziszów, Szkoła Podstawowa nr 1

Barbara MULARCZYK, Koronowa, Zespół Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka

Halina NADSTAWNA, Koszalin, Szkoła Podstawowa nr 13

Małgorzata NASTALSKA, Słupsk, Szkoła Podstawowa nr 5

Renata NEJTHARDT, Starachowice, Zespół Szkół Zawodowych nr 2 , e-mail: [email protected]

Bogusława NIEDZIELA, Michałówka, gmina Trzyciąż, powiat Olkusz, Szkoła Podstawowa w Michałówce

Elżbieta NOWAK, Turek, Szkoła Podstawowa nr 1, e-mail: [email protected]

Bogusława NOWICKA, Kalisz, Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, e-mail: [email protected]

Krystyna NOWICKA, Zielona Góra, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka

Roman NYKLEWICZ, Ostrów Wielkopolski, Szkoła Podstawowa nr 11

Lucyna OBŁUSKA, Piaseczno, woj, mazowieckie, Szkoła Podstawowa nr 1 im. 4 PDP im. J. Kilińskiego

Renata OKRASZEWSKA-MARCZYK, Kraków, Gimnazjum nr 50

Jadwiga OLESZEK, Biłgoraj, Zespół Szkół Ogólnokształcšcych

Irena OPALA, Tczew, Zespół Szkół Technicznych i Transportowych im. Alfonsa Runowskiego, e-mail: [email protected]

Beata OPARCZYK, Gliwice, Szkoła Podstawowa nr 7

Iwona Teresa ORLACZ, Bytom, IV Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Chrobrego

Danuta ORZELSKA, Kielce, Szkoła Podstawowa nr 2

Danuta ORZEŁ, Nysa, Zespół Szkół Sportowych

Grażyna OSSOWSKA, Augustów, Zespół Szkół Zawodowych im. Gen. Prądzyńskiego

Marta OSTROWSKA, Olecko, Szkoła Podstawowa nr 3, e-mail: [email protected]

Jadwiga OZDOBA, Masłów, Zespół Szkół im. Jana Pawła II, e-mail: [email protected]

Mieczysława PADAŁA, Kłodnica Dolna woj. lubelskie, Gimnazjum, e-mail: [email protected]

Ewa PAŁUCKA, Kraków, Szkoła Podstawowa nr 10

Małgorzata PARTYKA, Kraków, Zespół Szkół Budowlanych nr 2

Marcin PASZKOWSKI, Łódź, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka

Barbara PAWLAK, Gorzów Wielkopolski, Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny - Biblioteka Pedagogiczna Dział Gromadzenia Zbiorów, e-mail: [email protected]

Renata PAWŁOWSKA, Gliwice, Zespół Szkół Mechaniczno-Elektronicznych

Elżbieta PELC, Łańcut, Szkoła Podstawowa nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych, e-mail: [email protected]

Łucja PENAR, Krosno, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Teresa PEPLIŃSKA-ZIELIŃSKA, Legbąd, woj. kujawsko-pomorskie, Szkoła Podstawowa

Jolanta PERZ, Trzcianka, ZSP im. H. Sienkiewicza, e-mail: [email protected]

Grażyna PETRUCZYNIK, Świdnik, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. C.K. Norwida, e-mail: [email protected]

Małgorzata PIASTUN, Przasnysz, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. mjra Henryka Sucharskiego, e-mail: [email protected]

Anna PIĄTEK, Toruń, Szkoła Podstawowa nr 29 (ekspert Ministra Edukacji Narodowej i Sportu)

Eugenia PIECHOCKA, Pakość, Szkoła Podstawowa

Alicja PIEKUTOWSKA, Nowe Piekuty, Zespół Szkół

Aurelia PIOSIK, Poznań, XI Liceum Ogólnokształcące, e-mail: [email protected]

Kamila PŁOŃSKA, Jasionówka woj. podlaskie, Zespół Szkolno-Przedszkolny

Lucyna PODGÓRNA, Skawina, Gimnazjum nr 2

Marta POGWIZD, Kraków, Gimnazjum nr 37

Agnieszka PONCELEUSZ, Otwock, Medyczna Szkoła Policealna , e-mail: [email protected]

Teresa PONIATOWSKA, Nałęczów, Zespół Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego

Anna POPIOŁEK, Radomsko, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9, e-mail: [email protected]

Renata PORCZYK, Tomaszów Mazowiecki, Zespół Ponadgimnazjalnych Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, e-mail: [email protected]

Halina POTERAŁOWICZ, Nysa, Szkoła Podstawowa nr 1

Elżbieta PRUS, Białystok, Zespół Szkół Odzieżowych im. Stanisława Staszica

Mariola PRYZWAN, Warszawa, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, Filia Mokotów

Jadwiga PRZEWIERSKA, Nysa, Zespół Szkół Ekonomicznych

Małgorzata PRZYSZLAKOWSKA, Głogów, Zespół Szkół Zawodowych, e-mail: [email protected]

Iwona PRZYTULSKA, Zduńska Dąbrowa, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jadwigi Dziubińskiej, e-mail: [email protected]

Wioletta PYTLARZ, Czeladź, Zespół Szkół nr 2, e-mail: [email protected]

Anna RADZIKOWSKA, Toruń, Zespół Szkół nr 5

Krystyna RATYŃSKA-OLECHNOWSKA, Zielona Góra, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego

Joanna REJMAK-TRZEBIŃSKA, Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie, Zespół Szkół Budowlanych, e-mail: [email protected]

Maria REJMER-SZALA, Radom, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka

Maria ROSIŃSKA, Złotów, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie, e-mail: [email protected]

Marzenna RUSNAK, Nysa,

Bożena RUTKOWSKA, Mława, Zespół Szkół nr 3, e-mail: [email protected]

Maria RUSIN, Przecław woj. podkarpackie, Szkoła Podstawowa

Anna RYCHLICKA, Kraków, MCDN

Katarzyna RZEŹNICZAK, Wrocław, Gimnazjum nr 29

Jadwiga SABAŁA-BUKOWSKA, Kraków, Zespół Szkół Odzieżowych nr 2 im. Jana Matejki

Izabella SAPRYGIN-CUDNY, Lublin, Gimnazjum nr 8

Aleksandra SARNOWSKA, Łódź, Zespół Szkół Zawodowych nr 6

Anna SERBA, Krosno Odrzańskie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, e-mail: [email protected]

Mariola SIEKANOWICZ, Brzeźnica, woj. małopolskie, Gimnazjum

Anna SIERPIEŃ, Starachowice, Centrum Kształcenia Praktycznego

Maria SIKORSKA, Warszawa, Gimnazjum nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, e-mail: [email protected]

Renata SIUDYM, Terpentyna (woj. Lubelskie), Zespół Placówek Oświatowych

Jolanta SKAWIŃSKA, Olkusz, Zespół Szkół nr 4

Teresa SKONIECZNA, Łaskarzew, Zespół Szkół nr 1, e-mail: [email protected]

Bogumiła Zuzanna SKRODZKA, Kolno, woj. Podlaskie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, e-mail: [email protected]

Edyta SKUBIS, Giby, Gimnazjum, e-mail: [email protected]

Beata SŁAWIŃSKA-KOPYŚ, Starachowice, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2, e-mail: [email protected]

Elżbieta SMAGAŁA, Wronczyn, Zespół Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, e-mail: [email protected]

Hanna SMYSŁO, Kielce, ZSO nr 14

Jolanta SMOLARCZYK, Brzeg, Zespół Szkół Budowlanych, e-mail: [email protected]

Weronika SMOLEŃ, Kraków, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie

Elżbieta SOBIBOROWICZ-JANICKA, Gdańsk, IX Liceum Ogólnokształcące, e-mail: [email protected]

Alina SOBOTKA, Lubiejewo, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego, e-mail: [email protected]

Lucyna SOKOŁOWSKA, Ropczyce, Zespół Szkół im. ks dr Jana Zwierza

Renata SOWADA, Częstochowa, Szkoła Podstawowa nr 53, e-mail: [email protected]

Lidia STASZAK, Sosnowiec, Szkoła Podstawowa nr 42

Renata STASZEK, Niemce, Zespół Szkół

Romana STĄSIEK, Rybnik, Gimnazjum nr 10

Monika STELMASIUK, Skarżysko-Kamienna, SOSW nr 1

Krystyna STERNAL, Brzeg, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Danuta STĘPNIAK, Warszawa, Zespół Szkół nr 11

Aleksandra STRONKA, Świebodzin, I Liceum Ogólnokształcące, e-mail: [email protected]

Anna SZALENIEC, Kraków, Zespól Szkół Mechanicznych nr 3

Katarzyna SZCZEŒNIAK-WODNIOK, Gimnazjum nr 20 w Katowicach, e-mail: [email protected]

Bogusława SZCZUREK, Ropczyce, Zespół Szkół im. ks dr Jana Zwierza

Grażyna SZPULAK, Kłodzko, Zespół Szkól Ogólnokształcących

Barbara SZPUNAR, Pysznica, Zespół Szkół

Anna SZRANC, Słupsk, Zespół Ponadgimnazjalnych Szkół Technicznych

Łucja SZURMIEJ, Olsztyn, Szkoła Podstawowa nr 3, e-mail: [email protected]

Władysława SZWEJER, Gdynia, Zespół Szkół nr 11

Lidia SZYMAŃSKA, Lublin, Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego, e-mail: [email protected]

Tomasz SZYMAŃSKI, Łódź, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka

Grażyna SZYMCZAK, Łódź, Szkoła Podstawowa nr 7, e-mail: [email protected]

Ewa SZYMCZYK, Zawada, woj. łódzkie, Gimnazjum, e-mail: [email protected]

Beata SZYMURA, Chorzów, Zespół Szkół Sportowych nr 1, e-mail: [email protected]

Anna ŚMIETANA, Kraków, Zespół Szkół Zawodowych nr 3

Monika ŚWIERK, Słupsk, Szkoła Podstawowa nr 5

Dorota TARGOSZ, Mielec, Centrum Kształcenia Ustawicznego

Barbara TKACZ, Radoszyce, Gimnazjum nr 1, e-mail: [email protected]

Urszula TOBOLSKA, Wrocław, Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna, e-mail: [email protected]

Ewa TOBOŁKIEWICZ, Słupsk, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, Wydział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów, e-mail: [email protected]

Barbara TOMASZEWSKA, Tczew, Zespół Szkół Zawodowych nr 3

Joanna TRACHIM, Gliwice, Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych

Hanna TRYBIŃSKA, Elbląg, Zespół Szkół nr 1

Renata TRZOPEK, Międzybrodzie Bialskie, Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. œw. Jana Kantego i Gimnazjum

HANNA TWARDOWSKA, Nowy Dwór Mazowiecki, Publiczne Gimnazjum nr 1

Danuta TWERD, Żnin, Zespół Publicznych Szkół nr 1

Barbara TYMSZAN, Gorzów Wielkopolski, Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego, Dział Udostępniania Zbiorów, e-mail: [email protected]

Małgorzata URBANIAK, Kraków, VII Liceum Ogólnokształcące

Bogusława URYNIAK, Rzeszów, Szkoła Podstawowa nr 19

Krystyna WAL, Kraków, Zespół Szkół Specjalnych nr 4, e-mail: [email protected]

Bożena WALCZAK, Chrzanów, Szkoła Podstawowa nr 3

Teresa WALCZAK, Olkusz, Zespół Szkół im. Antoniego Kocjana

Krystyna WARCHALA, Bielsko-Biała, Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, e-mail: [email protected]

Elżbieta WARZYCHA, Dziadoszyn, Gimnazjum

Justyna WASIAK, Kwidzyn, Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych nr 4, e-mail: [email protected]

Urszula WASILEWSKA, Płock, Gimnazjum nr 8

Jolanta WAWOCZNY, Katowice, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 22, e-mail: [email protected]

Krystyna WAWRZKIEWICZ, Nysa, Zespół Szkół Mechanicznych

Maria WIADEREK, Bolków, woj. dolnoœlšskie, Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego

Joanna WIAKSA, Zambrów, Szkoła Podstawowa

Małgorzata WICHNOWSKA, Ostrzeszów, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, e-mail: [email protected]

Jadwiga WIECZOREK, Oleśnica, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi

Jadwiga WIĘCŁAWEK, Kraków, Szkoła Podstawowa nr 153

Barbara WILCZEWSKA, Białystok, Zespół Szkół Metalowo-Drzewnych im. Gen Władysława Andersa

Marta WIŚNIOWSKA-NOWACZYK, Szczecin, V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka

Janina WITEK, Świebodzice, Szkoła Podstawowa nr 2

Dorota WITOSZYŃSKA, Brzeg, Zespół Szkół Zawodowych nr 1, e-mail: [email protected]

Elżbieta WŁADYKA, Kętrzyn, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego, e-mail: [email protected]

Anna WOJTYRA, Lipie woj śląskie, Gimnazjum im. Królowej Jadwigi

Elżbieta WOLSZA, Nowy Sącz, Szkoła Podstawowa nr 8, e-mail: [email protected]

Bożena WÓJCIK-WASILEWSKA, Kętrzyn, , Zespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego, e-mail: [email protected]

Elżbieta WÓJCICKA, Dąbrowa Górnicza, Gimnazjum nr 3, e-mail: [email protected]

Elżbieta WRÓBEL, Kraków, XXXI Liceum Ogólnokształcące

Lidia WRÓBEL, Jelenia Góra, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im S. Żeromskiego

Alicja WYSZYŃSKA, Gorzów Wielkopolski, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłdowskiej-Curie oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny - Biblioteka Pedagogiczna, Dział Opracowania Zbiorów, e-mail: alicja.wyszyń[email protected]

Alicja ZGAJEWSKA, Łapy, Szkoła Podstawowa nr 2

Beata ZALESKA, Przemyśl, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, e-mail: [email protected]

Barbara ZALEWSKA, Piła, Publiczna Biblioteka Pedagogiczna

Małgorzata ZAREMBA, Ostrołęka, Biblioteka Pedagogiczna

Aleksandra ZARZYCKA, Rumia, Zespół Szkół Ogólnokształcących

Małgorzata ZAWADZKA, Tuchola, Zespół Szkół Leśnych i Agrotechnicznych, e-mail: [email protected]

Renata ZAWADZKA, Lublin, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi

Aldona ZAWAŁKIEWICZ, Toruń, Biblioteka Pedagogiczna, e-mail: [email protected]

Anna ZELER, Katowice, III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

Anna ZIELEZIŃSKA, Kraków, Szkoła Podstawowa nr 47, ZSOI nr 7

Krystyna ZIÓŁKOWSKA, Orzysz, Zespół Szkół Ogólnokształcących, e-mail: [email protected]

Maria ZŁOCZEWSKA, Wschów, Szkoła Podstawowa nr 1, e-mail: [email protected]

Mariola ZYCH, Jastrzębie Zdrój, Zespół Szkół nr 2 im. W. Korfantego, e-mail: [email protected]

Ewa ŻBIKOWSKA, Ostrołęka, kierownik filii Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce Filia w Przasnyszu, e-mail: [email protected]

Barbara ŻERDECKA, Stalowa Wola, Gimnazjum nr 6

Mirosław ŻŁOBIŃSKI, Góra Śląska, Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, e-mail: [email protected]

Grażyna ŻOŁĄDEK, Kielce, Zespół Szkół Informatycznych im. gen. J. Hauke Bosaka, e-mail: [email protected]

Agata ŻUCHOWSKA, Zarszyn, woj. podkarpackie, Szkoła Podstawowa

Izabela ŻUKOWSKA, Świebodzin, Szkoła Podstawowa nr 2

Wanda ŻURANIEWSKA, Kraków, Szkoła Podstawowa nr 61

Back Powrót