Kursy online

16.10.2013

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie organizuje bezpłatne kursy na platformie zdalnego uczenia Moodle.

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza do wzięcia udziału w nowym, bezpłatnym kursie e-learningowym "Cyberprawo w działalności placówek oświatowych - utwór i wizerunek w sieci Internet” na stronie moodle.bpciechanow.edu.pl

Kurs omawia podstawowe zasady ochrony własności intelektualnej niezbędne w pracy pracowników oświaty, nauczycieli, bibliotekarzy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych praktyczną wiedzą na temat prawa autorskiego, ochrony wizerunku i wolnych licencji.

Proponujemy również kursyMetoda projektów w szkole i w bibliotece szkolnej”„Ewidencja materiałów bibliotecznych” oraz „Tworzenie prezentacji multimedialnych w programie Microsoft Office PowerPoint”.

Warunkiem uczestnictwa w kursach jest utworzenie własnego konta na platformie Moodle oraz wysłanie maila do prowadzącego w celu otrzymania klucza dostępu.

Bliższych informacji udziela Bożena Lewandowska z Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów, tel. 23 672 33 77 w. 25 ; e-mail: [email protected]