Ogólnopolski kongres nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych i pedagogicznych

04.09.2018

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie oraz Sekcja Bibliotek Pedagogicznych i Szkolnych Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zaprasza nauczycieli bibliotekarzy do udziału w Ogólnopolskim kongresie nauczycieli bibliotekarzy bibliotek pedagogicznych i szkolnych.

Kongres odbędzie się 25 września 2018 r. w siedzibie Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, al. Jana Pawła II 124/130, w godzinach 10.00-14.00.

Celem Kongresu jest integracja środowiska nauczycieli bibliotekarzy bibliotek pedagogicznych i szkolnych, wymiana dobrych praktyk, prezentacja metod i form pracy z czytelnikiem oraz nawiązanie współpracy między bibliotekami. Patronat medialny objęła redakcja czasopisma  Biblioteka w Szkole oraz portal goodbooks.pl. Udział w kongresie jest bezpłatny.

Formularz zgłoszenia: https://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/karta1.php

Kontakt: Agata Arkabus, Anna Płusa
tel. 34 360-60-04 wew. 255.