Nowe „Wszystko dla Szkoły” – rok Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

Nowe „Wszystko dla Szkoły” – rok Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością nowego numeru miesięcznika „Wszystko dla Szkoły”. W nim m.in.: plakat z patronem roku 2019 – Gustawem Herlingiem-Grudzińskim, gazetki ścienne o tym jak być ekologicznym na co dzień oraz jak postępować z w kontaktach z obcymi ludźmi. Ponadto: najsłynniejsi Polacy i plakat biblioteczny.

Cały zestaw kosztuje 18 zł i można go kupić tutaj. Zapraszamy również do prenumeraty czasopisma, dzięki której zaoszczędzisz i co miesiąc otrzymasz aktualne plakaty.

Kup numer

Zawartość:

2019 – Rok Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

Okolicznościowy plakat z wizerunkiem Gustawa Herlinga-Grudzińskiego – patrona 2019 roku, i cytatem z Innego świata.

Angielski – słówka – czasowniki – cz. 2

Plakat dydaktyczny zawierający przydatne czasowniki w języku angielskim wraz z ilustracją danej czynności.

Pozytywizm – epoki literackie

Plakat dydaktyczny z cyklu Epoki literackie przybliżający cechy charakterystyczne pozytywizmu. Przedstawia najważniejszych pisarzy i najbardziej znane dzieła tego okresu.

Najsłynniejsi Polacy

Plakat dydaktyczny przedstawiający sylwetki najsłynniejszych Polaków i Polek zasłużonych w dziedzinie nauki i kultury. Wśród m.in.: Mikołaj Kopernik, Tadeusz Kościuszko, Czesław Miłosz, Wisława Szymborska.

Pola i obwody figur płaskich

Plakat dydaktyczny przedstawiający definicje podstawowych figur geometrycznych ze wzorami na obliczenie pola.

Ekologia na co dzień

Gazetka ścienna wyjaśniająca w prostych punktach, jak dbać o środowisko na co dzień.

Jak postępować z obcymi?

Gazetka ścienna wyjaśniająca, jak reagować na zaczepki obcych i nieznajomych. Zawiera praktyczne porady, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo i do kogo się zwrócić o pomoc.

Czy jesteś pewna, że chcesz wysłać to zdjęcie?

Plakat społeczny zwracający uwagę na bezpieczeństwo i prywatność w mediach społecznościowych.

Dobry zwyczaj – wypożyczaj

Plakat do powieszenia w bibliotece zachęcający do wypożyczania książek.

Kup numer