Nowy numer „Wszystko dla Szkoły”

11.02.2019

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością nowego numeru miesięcznika „Wszystko dla Szkoły”. W numerze gazetka ścienna o patronie roku 2019 – Gustawie Herlingu-Grudzińskim oraz gazetka o mowie nienawiści. Ponadto: plakat biblioteczny, tabliczka mnożenia i oraz plakat okolicznościowy na dzień kobiet.

Cały zestaw kosztuje 20 zł i można go kupić tutaj. Zapraszamy również do prenumeraty czasopisma, dzięki której zaoszczędzisz i co miesiąc otrzymasz aktualne plakaty.

 

Kup numer

 

Zawartość:

 

Irregular verbs – czasowniki – cz. 1 i cz. 2

Dwa plakaty dydaktyczne z języka angielskiego przedstawiające odmianę czasowników nieregularnych (irregular verbs).

 

Pisownia „rz”

Plakat edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych. Wyjaśnia zasady pisowni „rz” z podaniem przykładów i wyjątków od tych reguł.

 

Tabliczka mnożenia

Plakat dydaktyczny przedstawiwający tabliczkę mnożenia od 1 do 100.

 

Rok Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

Dwustronna gazetka ścienna z Gustawem Herlingiem-Grudzińskim – patronem 2019 r. Zawiera najważniejsze informacje o pisarzu i wybór cytatów.

 

Mowa nienawiści

Dwustronna gazetka ścienna wyjaśniająca, czym jest mowa nienawiści i skąd się bierze. Zawiera praktyczne porady, jak reagować na mowę nienawiści w gronie znajomych, w internecie, w przestrzeni publicznej, w mediach.

Mowa nienawiści

 

Żeńskie końcówki wyrazów na Dzień Kobiet

Plakat dydaktyczny na Dzień Kobiet wyjaśniający, czym są feminatywa. Przedstawia rozwój żeńskich form nazw zawodów na tle historycznym i zawiera zasady ich tworzenia.

 

Książka doda ci skrzydeł

Plakat promujący czytanie do powieszenia w bibliotece szkolnej z hasłem „Książka doda ci skrzydeł!”. Przedstawia ilustrację metafory czytania jako niezwykłej przygody.

 

Kalendarz na marzec i kwiecień 2019

Dwustronny kalendarz do pokoju nauczycielskiego. Zawiera święta, ważne daty, dni wolne od szkoły, terminy wydarzeń szkolnych i egzaminów, rocznice i ciekawostki.

 

 

Kup numer