Nowe „Wszystko dla Szkoły” – rok Unii Lubelskiej

01.03.2019

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością nowego numeru miesięcznika „Wszystko dla Szkoły”. W numerze m.in. 2 plakaty z okazji roku Unii Lubelskiej, plakat do biblioteki oraz gazetki ścienne o empatii i zdrowym odżywianiu.

Cały zestaw kosztuje 20 zł i można go kupić tutaj. Zapraszamy również do prenumeraty czasopisma, dzięki której zaoszczędzisz i co miesiąc otrzymasz aktualne plakaty.

 

Kup numer

 

Zawartość:

 

Irregular verbs – czasowniki – cz. 3 i cz. 4

Dwa plakaty dydaktyczne z języka angielskiego przedstawiające odmianę czasowników nieregularnych (irregular verbs).

 

Pisownia „ż”

Plakat edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych. Wyjaśnia zasady pisowni „ż” z podaniem przykładów i wyjątków od tych reguł.

 

2019 – Rok Unii Lubelskiej – mapa

Mapa Rzeczpospolitej Obojga Narodów po zawarciu Unii Lubelskiej w 1569 r. Dla porównania dodatkowo mapka obu państw przed traktatem.

 

Empatia

Dwustronna gazetka ścienna o empatii. Zawiera wyjaśnienie, czym jest empatia i dlaczego należy być empatycznym, oraz podstawowe emocje i ciekawostki.

Empatia

 

Zdrowe odżywianie

Dwustronna gazetka ścienna przedstawiająca zasady zdrowego odżywiania i podstawowy podział składników jedzenia (węglowodany, białko, tłuszcz).

Zdrowe odżywianie

 

2019 – Rok Unii Lubelskiej

Plakat okolicznościowy z okazji Roku Unii Lubelskiej. Zawiera tło historyczne, postanowienia i skutki traktatu oraz mapę Rzeczpospolitej Obojga Narodów.

 

Książka jest jak sen, który trzymasz w rękach

Plakat biblioteczny zachęcający do czytania dla przyjemności. Zawiera cytat Neila Gaimana: „Książka jest jak sen, który trzymasz w rękach”.

 

 

Kup numer