Szkice oraz zdjęcia książeczki miniaturowej i etui

Projekt kartki z papieru metalizowanego

Projekt górnej okładki i grzbietu książki z plexi. Przez widoczne w okładce i grzbiecie dziurki przewleczone są kółka z drutu.

Projekt dolnej okładki z plexi. Grzbiet książki jest do niej przyklejony.

Projekt etui na książkę.

Na zdjęciu widoczny jest sposób wklejenia nici zszywających kartki pomiędzy grzbiet książki a dolną okładkę.

Na zdjęciu widoczny jest sposób zszycia kartek srebrną nicią oraz rozplanowanie tekstu na stronie z uwzględnieniem wyciętego otworu w kształcie oka.

Zdjęcie ostatniej strony książki ze stopką, a także namalowanej na okładce róży.

Widok okładek i grzbietu rozłożonej książki. Górna okładka jest ruchoma dzięki kółkom łączącym ja z grzbietem.

Książka zamknięta. Tytuł i nazwisko autora wiersza wydrukowane jest na pierwszej stronie, widoczne przez zmatowioną okładkę sprawia wrażenie obrazu pod taflą lodową.

Etui po sklejeniu i ozdobieniu. Obie ścianki są wykrojone w kształcie popękanej tafli lodowej.